آکادمی درون‌سازمانی بانیک

آکادمی تجربه درون‌سازمانی بانیک، با هدف جذب و پرورش افراد مستعد و علاقه‌مند به مشاوره علمی و تخصصی، از سال ۱۳۹۶ با رویکرد پرورش جنرالیست کسب‌وکار، توسعه پیدا کرد و تا کنون در دو مقطع به جذب تجربه‌آموز پرداخته است.

با توجه به اینکه تجربه‌آموزان ماتریس، در پروژه‌های واقعی با کیس‌های واقعی کسب‌وکار و مدیریت مواجه می‌شوند، از میان افراد برتر، علاقه‌مندان به همکاری با بانیک، جذب  پروژه‌های مختلف شدند و با حضور در تیم‌های چندتخصصی، در ارائه راهکارهای جامع برند به سازمان‌های بزرگ و کوچک خدمت می‌کنند.

چگونه یک جنرالیست کسب و کار شویم؟

راهبری پکپارچه  کسب‌وکار و برندآفرینی ۳۶۰درجه یعنی پرداختن به همه ابعاد کسب‌وکار. با این نگرش، جنرالیست کسب‌وکار کسی است که در همه حوزه‌ها اطلاعات داشته باشد. به طور مثال:
[منابع انسانی] [مدیریت پروژه] [تحقیق و توسعه] [مدیریت پشتیبانی و لجستیک] [مدیریت مالی] [مدیریت هنری] [مدیریت بازاریابی] [مدیریت و مهندسی فروش] [مدیریت آی‌تی] [مدیریت محتوا] [مدیریت استراتژیک] [استارتاپ] [دیجیتال بیزنس] [ارتباطات یکپارچه برند] [امور سازمانی] [آینده‌پژوهی] [روانشناسی صنعتی] [مخاطب‌شناسی] [تحلیل بازار و صنعت] [جامعه‌شناسی] [اقتصاد] و…

ما همواره، از افراد فعال و حرفه‌ای در زمینه‌ها و تخصص‌های مختلف مشاوره مدیریت و کسب‌وکار و افراد علاقه‌مند به ارتقای سطح دانش و تجربه در همه حوزه‌های برنامه‌ریزی کسب‌وکار دعوت می‌کنیم که به آکادمی درون‌سازمانی بانیک [ماتریس] بپیوندند.

انجام پروژه در بانیک، به داشتن چندین تخصص و مهارت در کنار هم و همچنین درک [هویت] [استانداردها] [قوانین] و [فرهنگ] خاص حاکم بر این سازمان نیاز دارد.

ماتریس با رویکرد عملیاتی و تجربه‌گرا متناسب با فرهنگ بانیک، افراد را پرورش می‌دهد تا امکان حضورشان در پروژه‌های راهبری کسب‌وکار، در سطوح مختلف فراهم شود.

افراد برگزیده ماتریس در دوره‌های عملیاتی و تجربه‌محور با پروژه‌های واقعی، در مسیر تبدیل شدن به [جنرالیست کسب‌وکار] Business Generalist و نیز [جنرالیست متخصص کسب‌و کار] Expert Business Generalist پیش می‌روند.

کدام مسیر برای شما مناسب‌تر است؟

جنرالیست کسب‌وکار


دوره‌های یک ساله

متخصص کسب‌وکار


دوره‌های سه ماهه