پرورش جنرالیست کسب‌وکار

دوره یک‌ساله

«جنرالیست» کسب و کار، استاد و متخصص تمام و کمال کسب و کار نیست! کسی است که تقریبا از همه ابعاد کسب و کار، «اطلاعات به روز» دارد و می‌تواند تا حدی تشخیص دهد که برای پیشبرد و موفقیت یک سازمان، چه عملیاتی و چگونه می‌توان انجام داد. یک «جنرالیست»، الزاما توان تشخیص و اجرای همه اقدامات را ندارد. اگر کسب و کارها را یک موجود زنده بدانیم [مانند انسان]، جنرالیست، یک پزشک عمومی است.

آنانکه کار می‌کنند، کمتر حرف می‌زنند، کمتر نمایش می‌دهند و نقش خود را به عنوان یک عضو از تیم‌های چندتخصصی راهبری کسب و کارها به خوبی ایفا می کنند، بهترین افراد برای حضور در «آکادمی ماتریس» و تیم‌های حرفه‌ای در مسیر تبدیل شدن به «جنرالیست کسب و کار» هستند.

 

راهبری پکپارچه  کسب‌وکار و برندآفرینی ۳۶۰درجه یعنی پرداختن به همه ابعاد کسب‌وکار. با این نگرش، جنرالیست کسب‌وکار کسی است که در همه حوزه‌ها اطلاعات داشته باشد. به طور مثال:
[منابع انسانی] [مدیریت پروژه] [تحقیق و توسعه] [مدیریت پشتیبانی و لجستیک] [مدیریت مالی] [مدیریت هنری] [مدیریت بازاریابی] [مدیریت و مهندسی فروش] [مدیریت آی‌تی] [مدیریت محتوا] [مدیریت استراتژیک] [استارتاپ] [دیجیتال بیزنس] [ارتباطات یکپارچه برند] [امور سازمانی] [آینده‌پژوهی] [روانشناسی صنعتی] [مخاطب‌شناسی] [تحلیل بازار و صنعت] [جامعه‌شناسی] [اقتصاد] و…

«ستاره‌دار» می‌شوید…!

دوره جامع «جنرالیست کسب و کار» در دو بخش اصلی در مدت حدودا یک سال ارائه می‌شود. ماتریسی‌های عزیز پس از طی هر بخش، ستاره دریافت می‌کنند که به نوعی امتیاز و اعتبار آنها را تعیین می‌کند.

[بخش اول] ماژول‌های تجربی: با سقف ارزش 6 ستاره

[بخش دوم] پروژه‌های پایانی: با سقف ارزش 6 ستاره

حداکثر تعداد ستاره در ماتریس 12 ستاره است که پس از پایان دوره در «گواهی‌نامه» و «کارت» ستاره‌دار هر شخص درج خواهد شد.

شرایط و پیش‌نیاز ثبت‌نام

  • علاقمندی به مفاهیم عمیق علمی و مفهومی.
  • برخورداری از روحیه و مهارت کار تیمی.
  • صداقت و داشتن انگیزه برای خلق ارزش.
  • داشتن مهارت تولید انواع محتوای اختصاصی.
  • دانش عمومی مدیریت و تخصص در یک حوزه مشخص.
  • حداقل ۵ سال تجربه و دستاورد قابل دفاع.
  • تحصیلات تخصصی مدیریت و کسب‌وکار و ترجیحا MBA و DBA.

مراحل ثبت نام

۱

تکمیل فرم زیر و ارسال رزومه.

۲

دعوت به مصاحبه در صورت پذیرش اولیه.

۳

دعوت به چالش عملی برای سنجش مهارت‌ها در صورت پذیرش در مصاحبه.

۴

دعوت به مصاحبه نهایی در صورت پذیرش در چالش عملی.

فرم ثبت نام