گروه مشاوره مدیریت بانیک

زیرمجموعه‌های بانیک

Matrix Icon PNG

آکادمی تجربه محور ماتریس

آکادمی تجربه درون‌سازمانی بانیک

«ماتریس»، یک آکادمی کسب تجربه و زیرمجموعه گروه بانیک است که با هدف جذب و پرورش افراد مستعد و علاقه‌مند به مشاوره علمی و تخصصی، از سال ۱۳۹۶ با رویکرد پرورش جنرالیست کسب‌وکار، توسعه پیدا کرد و تا کنون در مقاطع مختلف به جذب تجربه‌آموز پرداخته است.

این آکادمی دانش‌آموختگان حوزه کسب و کار [MBA, DBA, Post-DBA] را بصورت عملیاتی و تجربه محور پرورش می‌دهد. به نحویکه این افراد پس از پایان دوره، ممکن است در «گروه مشاوره مدیریت بانیک» برای انجام پروژه‌های مشاوره مدیریت و کسب و کار، جذب شوند و یا حرفه‌ای‌تر و با تجربه بیشتر، به کسب و کار خود ادامه دهند.

سولو

دپارتمان پرسونال برندینگ بانیک
انسان‌های واقعی کسانی هستند که «اصالت» و «تمامیت» دارند یعنی «بود» و «نمود»شان یکی‌ست. آن‌ها در هر سن، جایگاهی یا مقامی که باشند، از «خویشتن» غافل نیستند و همواره «خودرهبری» یکپارچه و 360 درجه می‌کنند.
دوره «خودرهبری 360درجه» اختصاصا برای رهبران، مدیران ارشد، متخصصان، مشاوران، حرفه‌ای‌ها، فریلنسر‌ها طراحی شده است.
مفاهیم عمیق و اصیل خود رهبری براساس متدولوژی اختصاصی «سولو» در برندینگ شخصی یک رویکرد جامع به کشف، توسعه و تعالی مستمر شما به عنوان یک برند شخصی است.
این دوره 6 ماهه به‌صورت حضوری در قالب کلاس، کارگاه، کوچینگ، بازی‌های پرسونال برندینگ، بوت کمپ و ... طی مدت دوره برگزار می‌گردد.
Solo-Personal-Branding
Mantra_Logo_Viva

مانترا

راهکار‌های برندینگ و مارکتینگ برای کسب وکارهای کوچک و متوسط

راهکارهای چابک برندینگ و مارکتینگ برای کسب و کارهای متوسط و کوچک تیم مانترا به عنوان یکی از دپارتمان‌های مستقل زیر مجموعه بانیک، به ارائه راهکارهای برندینگ و مارکتینگ به صورتی چابک‌تر و در عین حال اثربخش می‌پردازد. بسیاری از کسب وکارهای متوسط و کوچک [SMBها] و تیم‌های استارتاپی، نیاز به رویکردهای سریع‌تر و زودبازده تری در حوزه مشاوره مدیریت کسب وکار، برندینگ و بازاریابی دارند و عملا راهکارهای میان مدت و بلندمدت مشاوره کسب و کار ممکن است برای این گروهها موجب ایجاد خلل در توسعه و راه اندازی کسب و کارشان شود.

بنابراین تیم مانترا به عنوان یکی از تیم های گروه یکپارچه بانیک، راهکارها و خدمات متفاوت‌ و متناسب با سبک و نیاز این گروه‌ها ارائه می‌کند.

اعتقاد ما بر این است که راهکارهای «چابک و موثر» توسط افراد و تیم‌های با تجربه و خلاق امکانپذیر است تا به پشتوانه تجارب و مهارتهایی که دارند بتوانند نسخه‌ای سریع، اختصاصی و در عین حال کارآمدی ارائه نمایند.

تیم مانترا تاکنون توانسته است به کسب و کارها و تیم های استارتاپی متعددی در حوزه های تکنولوژی و IT، مد و فشن از قبیل لباس و کیف و کفش، صنعت غذا و نوشیدنی و… خدمات خود را ارائه نماید.

Scroll to Top
اسکرول به بالا