خدمات بانیک

گروه بانیک، یک سازمان پیشرو، صاحب‌سبک، خلاق و نوآور در حوزه مشاوره راهبری یکپارچه کسب‌وکار، مدیریت و برندینگ ۳۶۰درجه است که با رویکرد سیستمی و با متدولوژی اختصاصی خود، راهکارهای جامع کسب‌وکار را به تناسب نیاز کارفرما با بهره‌گیری از تیم‌های چندتخصصی ارائه می‌دهد.

تحلیل جامع ۳۶۰درجه سازمان


این سرویس، یک تحلیل جامع ۳۶۰درجه همراه با گزارش جامع و کامل از وضعیت فعلی کسب‌وکار شماست که یک بینش همه‌جانبه از ارتباطات و از محیط درون سازمان و محیط بیرون سازمان به راهبران و استراتژیست‌های کسب‌وکار ارائه می‌دهد.

پایش و ارزیابی سازمان شما


درصورت نیاز یا علاقمندی شما به دریافت گزارش تحلیلی-تفصیلی از وضعیت درونی کسب‌وکارتان،  می‌توانیم به بررسی لایه‌های عمیق‌تر سازمان با نگاه ۳۶۰درجه بپردازیم.

در این سرویس از ماتریس BEM با ۱۳۰ شاخص استاندارد برای پایش و ارزیابی سازمان شما استفاده می‌شود تا یک گزارش جامع «سلامت سنجی» و «نیازسنجی» از وضعیت سازمان شما ارائه شود. این سرویس حدود ۳ هفته به طول می‌انجامد و ادامه مسیر را شفاف‌تر و دقیق‌تر توصیف می‌کند.

Business Check-Up


این سرویس، نوعی گزارش تحلیلی یک‌صفحه‌ای از کسب‌وکار شماست که پس از بررسی تیم‌های تخصصی ما در سازمان شما طی چند روز کاری قابل ارائه است و توصیفی از نیاز سازمان شما را همراه با یک گزارش «سلامت‌سنجی عمومی» [Check-Up] در اختیارتان قرار می‌دهد.

کمپین‌های خلاق


درصورت وجود اسناد زیرساختی در سازمان و شناخت نسبی کارفرما از نوع نیاز خود و یا تشخیص مشاور به یک اقدام چابک جهت حضور در بازار، تدوین استراتژی خلاق و خلق یک کمپین ارتباطی یکپارچه برای ورود به بازار، با نیم‌نگاهی به روح برند قابل انجام است.

کتاب مقدس برند


تدوین «برند بابیل» یا کتاب مقدس برند و توسعه و پیاده‌سازی آن در سازمان از طریق ۱۰ جلسه آموزش مدیران ارشد و پشتیبانی یک‌ساله.

تدوین برنامه استراتژیک برند


در این خدمت، استراتژی «دید پرنده» کسب‌وکار و برند شما را در کلان‌ترین سطح سازمان تدوین می‌کنیم.